create a web page


HİZMETLERİMİZ

SİVİLCE ve AKNE TEDAVİSİ

sivilce ve akne tedavisi

Sivilce ve Akne Tedavisi

Deri altında oluşan aşırı yağlanmanın çeşitli nedenlerle tıkanmış olan gözeneklerden dışarı atılmaması sonucu oluşan kırmızı kabarcıklar, iltihaplı kabarıklıklar ve derinin alt tabakalarında kistlerle seyredebilen bir cilt problemidir.

Aknenin en önemli nedenleri cilt altında aşırı yağ üretimi olması,ergenlikten kaynaklanan hormonların aktivitesi ve bazı hormonal rahatsızlıklarda akne oluşumuna sebep olan cildin altında yatan sorunlar tespit edilip uzmanlar tarafından tedavi edilmelidir.


Düzenli temizlenen ve derinlemesine arındırılan bir ciltte gözenekler tıkanmayacağı için cilt altında biriken herhangi bir problem olmayacaktır. Bunun yanı sıra uygun derma kozmetik ürünlerle cildin yağ dengesi kontrol altına alınmalıdır. Aşırı yağ üretimi bu sayede belli oranlarda engellenmiş olacaktır. Cildimizdeki sivilcelere yanlış bir müdahale yapmamalıyız.

Sivilceleri asla sıkmamalıyız sıkılan sivilcelerin sonucunda ciltte lekelenme,skar izi ve doku kaybı oluşacağı gibi sıktığınız sivilcenin iltihabı en yakın gözeneklerden içeriye girip tekrar bir sivilce oluşumu başlayacaktır. Cildimizi daima temiz tutmalı ve uzmanımızın sizler için önerdiği bakımları uygulamalıyız. Kullanacağınız ev bakım ürünleri akneli ciltlerde antibakteriyel özellikte olmalıdır.


Beylikdüzü Merkezimizde uyguladığımız akne tedavisi ile başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Kullandığımız ürünlerin içeriği devrim niteliğinde olup sivilceye yatkın ciltler için antiseptik, antibiyotik ve antibakteriyel özellikler sunar.


BEYLİKDÜZÜ SİVİLCE VE AKNE TEDAVİSİ RUBİ ESTETİK

Lütfen...

Sağlığınızı ilgilendiren durumlarda lütfen uzman bir doktorla görüşünüz.

Hasta Hakları

Eşitlik, güvenlik, bilgilendirme, reddetme ve bilgi isteme hakkı vardır.

Kurum Hakkında

Danışanlarımızın dış güzelliklerini ve sağlıklarını da korumak ve katkıda bulunmak.

Address                 

Barış Mah. Samsun Cad. REA İş Merkezi No:37/A
(Beylikdüzü Fiat/ Birmot arkası)
Beylikdüzü - İSTANBUL

İletişim

Email: info@rubisaglik.com
Telefon: (0212) 872 82 92
                (0212) 872 60 61
Cep       : 0 531 105 63 73
Faks      : (0212) 871 20 21