site templates free download


HİZMETLERİMİZ

ÖRÜMCEK AĞI (V-LİFT)

örümcek ağı vlift tedavisi

ÖRÜMCEK AĞI (V-LİFT) TEDAVİSİ

Örümcek ağı estetiği ( V Lift ) yüz germe, canlandırma ve cildi toparlamak için yapılan son yıllardaki popüler cilt gençleştirme işlemidir. Bu uygulamada yıllardır cerrahide kullanılan PDO’lu ameliyat ipleri cilt altına yerleştirilmektedir. Bu iplerin vücuda hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Medikal estetik cerrahinin bizlere sunduğu yepyeni bir yöntem iple yüz germe uygulaması ciltte gerdirme etkisi yaratarak sizi genç bir görünüme kavuşturmaktadır.

Örümcek ağı ile özellikle yüz, boyun ve vücudumuzun birçok bölgesindeki sarkmalar ve kırışıklıklar için uygulanabilir. İşlem öncesinde lokal anestezik kremler uygulanır. Uygulama sonrasında fark hemen görülmekle beraber bu fark zaman geçtikçe daha da netleşecektir.

3-4 ay içerisinde nihai sonucu tamamen görmekteyiz. İşlemin etkisi 12-18 boyunca sürecektir. İşlemin maksimum fayda sağlayacağı kişiler 35 ile 50 yaş arasında olan ve özellikle orta yüz bölgesinde sarkmalar ve çukurlaşma olan kişiler, kaşlarda düşme problemi yaşayanlar için ideal bir uygulamadır.

Uygulamanın nadir olmakla beraber bazı komplikasyonları da mevcuttur. Oluşabilecek asimetri ve cilt çöküntüleri olabilir bunlar kontrolde giderilebilmektedir. Uygulamadan hemen sonra o bölgede hafif ödem ve morluklar oluşabilir. Bu durum geçicidir 3-5 gün içerisinde tamamen geçecektir. Geleneksel olarak yapılan yüz germe operasyonundan birçok avantajı vardır. En başta kısa sürede yapılması,çok daha hızlı iyileşme süresi, uygun fiyatı ve kişinin sosyal yaşamına hemen geri dönebilmesidir.

BEYLİKDÜZÜ ÖRÜMCEK AĞI ESTETİĞİ

Lütfen...

Sağlığınızı ilgilendiren durumlarda lütfen uzman bir doktorla görüşünüz.

Hasta Hakları

Eşitlik, güvenlik, bilgilendirme, reddetme ve bilgi isteme hakkı vardır.

Kurum Hakkında

Danışanlarımızın dış güzelliklerini ve sağlıklarını da korumak ve katkıda bulunmak.

Address                 

Barış Mah. Samsun Cad. REA İş Merkezi No:37/A
(Beylikdüzü Fiat/ Birmot arkası)
Beylikdüzü - İSTANBUL

İletişim

Email: info@rubisaglik.com
Telefon: (0212) 872 82 92
                (0212) 872 60 61
Cep       : 0 531 105 63 73
Faks      : (0212) 871 20 21